Zamów Wydruki Wizualizacji
Dajemy Państwu niepowtarzalną możliwość zamówienia wydruków wizualizacji swojego przyszłego domu! Jakość fotograficzna formatu A4. Dwa widoki Państwa domu umożliwią pokazanie rodzinie i znajomym jak ma wyglądać Państwa wymarzony przyszły dom. Po oprawieniu w ramki może się stać miłą pamiątką z budowy domu.

Wydruki można zamówić razem z projektem, korzystając z formularza zamówienia w cenie 60 zł brutto albo kontaktując się z nami w późniejszym terminie w cenie 60 zł brutto + koszty wysyłki (12,30 brutto ).

*  Oferta dodatkowa dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących projekt razem z wydrukami bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.