Pliki dwg/dxf/pdf
Chcesz wprowadzić zmiany w projekcie i dostosować dom do swoich potrzeb? A może chcesz zlecić wykonanie projektu wnętrz profesjonaliście? Zamawiając pliki dwg/dxf/pdf pomożesz swojemu architektowi adaptującemu, architektowi wnętrz wprowadzić zmiany i zaprojektować wnętrze.
Pliki dwg, dxf to najpopularniejszy i uniwersalny format rysunków technicznych, obsługiwany przez większość programów branżowych.
Zestaw plików dwg/dxf/pdf zawiera rysunki części architektonicznej projektu (rzuty, przekroje, elewacje). Cena zestawu już od 738 zł brutto.

Promocja !!!   Dla klientów którzy zakupią projekt bezpośrednio w Naszej Pracowni cena plików już od 369 zł brutto! *

Pliki dwg można również zamówić  w późniejszym terminie ( po otrzymaniu projektu domu) wówczas do zestawu należy dodatkowo doliczyć koszty wysyłki w wysokości 12,30 brutto.

*  Promocja dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

Aby zamówić pliki należy skontaktować sie z naszą firmą.
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.