Aktualności > Nowości> Już gotowy!
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Bratek 2c z kotłownią na paliwo stałe - ARCHDOM

Już gotowy!

Dokumentacja projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Bratek 2c w wersji z kotłem na paliwo stałe jest już dostępna od ręki (24 h)!  Zastosowano w nim nowoczesny piec DEFRO DUO 15 kW wyposażony w automatyczny podajnik paliwa ze zintegrowanym palnikiem retorowym oraz górny rurowy ruszt chłodzony wodą. Górny ruszt pozwala na użycie jako paliwa np. zrębek drewna. Wysoka sprawność pieca ponad 90%. W tym piecu można ogrzewać dom za pomocą ekogroszka, węgla lub drewna. Jeśli w Państwa okolicy nie ma gazu albo uważacie, że jest to drogie paliwo, nie chcecie ogrzewać olejem opałowym to rozwiązanie z piecem na paliwo stałe z automatycznym podajnikiem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Nasze projekty z kotłownią na paliwo stałe zapewniają odpowiednią ilość miejsca na piec i inne urządzenia instalacyjne oraz zapewniają odpowiednie rozwiązania techniczne aby wygodnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami ogrzać Państwa dom. Zapraszamy do zapoznania się z projektem. Dostępna jest również wersja projektu z ogrzewaniem na paliwo gazowe.

Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Bratek 2c paliwo stałe.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 16.01.2014
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.