Aktualności > Nowości> Już gotowy!
Projekty domów jednorodzinnych parterowych Orszelina - Archdom

Już gotowy!

Dokumentacja projektu domu jednorodzinnego parterowego Orszelina już gotowa! Ten nieduży ale komfortowy dom został zaprojektowany z myślą o taniej realizacji i eksploatacji. Zwiększona grubość izolacji powoduje, że jest to niezwykle energooszczędny dom. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej pomieszczono w nim 4 pokoje (wraz z salonem). Na poddaszu istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni na pokoje. Doskonały dom dla ludzi ceniących wygodę i kontakt z otoczeniem.


Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Orszelina.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 12.01.2014
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.