Aktualności > Nowości> Już niebawem!
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym Kasztan 1 - Archdom

Już niebawem!

Już wkrótce będzie dostępna  dokumentacja projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Kasztan 1 będzie gotowa! Jest to nowy projekt spełniający warunki izolacyjności termicznej przegród, jakie  będą wymagane w Naszym kraju dopiero po 2017 roku. Jest to też pierwszy projekt, w którym ze względu na zwiększone wymagania zużycia energii na ogrzewanie domu stosujemy wentylację mechaniczną i opcjonalnie wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Zgodnie z badaniami dotyczącymi ucieczki ciepła z budynku na wentylację grawitacyjną przypadają znaczące straty ciepła a co za tym idzie energii na ogrzanie domu. Wentylacja mechaniczna zmniejsza straty ciepła i co najważniejsze działa bardziej efektywnie zwłaszcza gdy intensywnie użytkujemy dane pomieszczenie. Dodatkowo odzyskiwanie ciepła z powietrza zużytego uchodzącego z budynku zwiększa jego efektywność. Bilans kosztów i potencjalnych zysków jest znaczący, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wzrastające ceny źródeł energii (gazu, węgla, oleju, pelet, itp.).
W Naszych najnowszych projektach będziemy się starali stosować wentylację mechaniczną lub opcjonalnie wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła jako podstawowy system wentylacyjny w budynku.
W Naszych dotychczasowych projektach można zamówić dodatkowe projekty wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz inne instalacje zwiększające efektywność energetyczną budynków m.in. kominki z płaszczem wodnym, systemy solarne, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła itp. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą,

Więcej szczegółów na temat projektów instalacji można znaleźć na stronie: Projekty instalacji.

Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Kasztan 1.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 07.01.2014
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.