Aktualności > Nowości> Już niebawem!
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym Kasztan 1 - Archdom

Już niebawem!

Już wkrótce będzie dostępna  dokumentacja projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Kasztan 1 będzie gotowa! Jest to nowy projekt spełniający warunki izolacyjności termicznej przegród, jakie  będą wymagane w Naszym kraju dopiero po 2017 roku. Jest to też pierwszy projekt, w którym ze względu na zwiększone wymagania zużycia energii na ogrzewanie domu stosujemy wentylację mechaniczną i opcjonalnie wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Zgodnie z badaniami dotyczącymi ucieczki ciepła z budynku na wentylację grawitacyjną przypadają znaczące straty ciepła a co za tym idzie energii na ogrzanie domu. Wentylacja mechaniczna zmniejsza straty ciepła i co najważniejsze działa bardziej efektywnie zwłaszcza gdy intensywnie użytkujemy dane pomieszczenie. Dodatkowo odzyskiwanie ciepła z powietrza zużytego uchodzącego z budynku zwiększa jego efektywność. Bilans kosztów i potencjalnych zysków jest znaczący, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wzrastające ceny źródeł energii (gazu, węgla, oleju, pelet, itp.).
W Naszych najnowszych projektach będziemy się starali stosować wentylację mechaniczną lub opcjonalnie wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła jako podstawowy system wentylacyjny w budynku.
W Naszych dotychczasowych projektach można zamówić dodatkowe projekty wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz inne instalacje zwiększające efektywność energetyczną budynków m.in. kominki z płaszczem wodnym, systemy solarne, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła itp. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą,

Więcej szczegółów na temat projektów instalacji można znaleźć na stronie: Projekty instalacji.

Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Kasztan 1.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 07.01.2014
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.