Aktualności > Nowości> Niebawem nowy projekt domu!
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym Modrzew 1 - Archdom

Niebawem nowy projekt domu!

Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowy projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Modrzew 1 spełniający warunki rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych" Naszym wyzwaniem było stworzenie domu funkcjonalnego, przeznaczonego dla 4-5 osobowej rodziny. Dom o prostej formie, przykryty dachem dwuspadkowym z niewielką lukarną na środku podkreślającą wejście do budynku oraz balkonem spełniającym jednocześnie rolę daszku. Już niedługo szczegółowa prezentacja projektu!

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 17.12.2013
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.