Aktualności > Nowości> Już gotowe!

Już gotowe - Aster 1 i Aster 1 PS!

Dokumentacja projektów domów jednorodzinnych parterowych Aster 1 i Aster 1 PS. Są to małe, komfortowe domy jednorodzinne,  parterowe, niepodpiwniczone przeznaczone dla 3(5) osobowej rodziny. Funkcjonalne wnętrze domów podzielono na dwie strefy. Wejście do domu i na taras znajduje się pod praktycznym zadaszeniem. Salon, jadalnię i kuchnię zaprojektowano jako jedną przestrzeń. Z salonu wychodzi się na taras w ogrodzie. Część sypialniana zawiera pokoje domowników obsługiwane przez wielofunkcyjną łazienkę.  Doskonały dom dla ludzi ceniących wygodę i kontakt z otoczeniem . Możliwość aranżacji dodatkowej przestrzeni na poddaszu. Prosta konstrukcja, możliwość ogrzewania kominkiem, niski koszt budowy to podstawowe zalety tego domu.

Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Aster 1 i Aster 1 PS.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 14.05.2014
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.