Aktualności > Nowości> Już wkrótce!
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym Chaber - Archdom

Już wkrótce!

Już za parę dni dokumentacja projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Chaber będzie gotowa! Ten niewielki dom został zaprojektowany z myślą o taniej realizacji i eksploatacji. Zwarta bryła i zwiększona grubość izolacji powodują, że jest to niezwykle energooszczędny dom. Niewielka powierzchnia zabudowy pozwala zlokalizować go na dość małej działce. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej pomieszczono w nim 4 pokoje (wraz z salonem). Doskonała alternatywa dla mieszkania z własnym ogródkiem.

Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Chaber.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 16.12.2013
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.