Aktualności > Nowości> Już wkrótce!
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym Chaber - Archdom

Już wkrótce!

Już za parę dni dokumentacja projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Chaber będzie gotowa! Ten niewielki dom został zaprojektowany z myślą o taniej realizacji i eksploatacji. Zwarta bryła i zwiększona grubość izolacji powodują, że jest to niezwykle energooszczędny dom. Niewielka powierzchnia zabudowy pozwala zlokalizować go na dość małej działce. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej pomieszczono w nim 4 pokoje (wraz z salonem). Doskonała alternatywa dla mieszkania z własnym ogródkiem.

Więcej szczegółów na stronie: Projekt domu jednorodzinnego Chaber.

Zobacz więcej Nowych projektów domów.
data publikacji: 16.12.2013
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.