Mak wersja podstawowa
dostępność projektu: dostępny cena promocyjna projektu:  1 950zł  2 300zł
Pow. użytkowa: 55,64 m2 Kubatura: 160,51 m3 Nachylenie dachu: 40°
Pow. pomieszczeń: 64,51 m2 Wymiary domu: 7,5x5,9 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 44,25 m2 Wysokość domu: 7,53 m Projekt zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Niewielki, tani i niezwykle prosty w budowie dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3 osobowej rodziny. To doskonała alternatywa dla mieszkania z własnym ogródkiem a jego małe rozmiary powodują, że nadaje się na niewielkie działki. Funkcjonalne wnętrze podzielono na części: dzienną na parterze i sypialną na poddaszu. Z tyłu domu znajduje się taras dostępny poprzez niewielkie zadaszenie z salonu jadalni i kuchni połączonych w jedną przestrzeń. Na poddaszu pokoje domowników obsługiwane są przez funkcjonalną łazienkę. Możliwość zastosowania centralnie umieszczonego kominka do ogrzewania całego domu sprawia, że nadaje się on doskonale jako dom rekreacji indywidualnej. Zwarta bryła i zwiększona grubość izolacji powodują, że jest to niezwykle energooszczędny dom. Dostępne odbicie lustrzane i wariant na paliwo stałe.
Rzut parteru
Rzut poddasza 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - ceramika poryzowana 18 cm ; 
ocieplenie- styropian 16 cm;
Strop gęsto żebrowy Teriva;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne,
Rodzaj ogrzewania: gaz
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 58 869,58 zł
Roboty wykończeniowe: 36 424,88 zł
Razem: 95 294,46 zł
Ceny aktualne na: III kwartał 2013r.
dostępność kosztorysu: do 30 dni
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
  Model 3D      Drukuj stronę
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.